درباره ما

روزمره میلیون‌ها نفر در سطح دنیا خرید آنلاین و اینترنتی انجام می‌دهند. طبق آمار جهانی منتشر شده توسط وب‌سایت statista.com، در سال ۲۰۱۷ به طور میانگین ۷۹ درصد از کاربرانی که خرید اینترنتی انجام می‌دهند از خرید خود رضایت کافی دارند, در بین این آمار چیزی که جالب توجه خواهد بود، رضایت کمتر کشورهای آسیایی خواهد بود که روی ۵۷ درصد قرار دارد.

یکی از دلایل نبود رضایت کافی در خریدهای اینترنتی، نبود منبعی برای راهنمای خرید و نقد و بررسی محصولات خواهد بود. لذا تلاش ما در نیلای مال بر این پایه بنا نهاده شده تا تجربه بهترین خرید اینترنتی را برای شما رقم بزنیم.

درباره ما

رسالت ما این خواهد بود تا بهترین محصولات ارئه شده در ایران را مورد بررسی قرار دهیم. بررسی‌های ما توسط نویسندگان حرفه‌ای که تخصص در تولید محتوا دارند انجام گرفته و کلیه جنبه‌ها، نکات خرید و مواردی که باید وقت خرید به آنها دقت کنید بررسی می‌شود تا محصولی مناسب و در عین حال دارای ارزش خرید را انتخاب و تا مدت‌ها پاسخگوی نیاز شما باشد.

ما برای بررسی محصولات از منابع متنوعی برای جمع‌آوری و بررسی داده‌ها استفاده می‌کنیم. اطلاعات ما بیشتر از بخش‌هایی همچون بررسی دیدگاه خریداران، بررسی انجمن‌ها و فروم‌ها، بررسی شبکه‌های اجتماعی، کمک از افراد متخصص در حوزه مورد نظر و در نهایت تخصصی که تیم تولید محتوای ما در جمع‌آوری و نگارش این اطلاعات دارند کمک می‌گیریم تا در یک دیتابیس فوق‌العاده با کیفیت در اختیار شما قرار دهیم.

برنامه ما

برنامه ما در جهت عرضه اطلاعات دقیق در آینده این خواهد بود که محصولات را تهیه کرده و به صورت اختصاصی کلیه جزئیات و راهنمای خرید محصول را مورد نقد و بررسی قرار دهیم لذا برنامه و هدف پیش روی ما یک طرح عظیم و زمان‌بر خواهد بود که میوه و نتیجه آن در سال‌های آتی آماده برداشت است محصولی که ما برداشت خواهیم کرد صرفا رضایت شما خوانندگان و کاربران عزیزمان خواهد بود که در تلاشیم همواره آن را سرلوحه کارمان قرار دهیم.

تمامی پیشنهادات خرید و محصولات معرفی شده در نیلای مال توسط ایده‌های خلاقانه تک‌تک اعضا صورت گرفته و از هیچ‌گونه فروشگاه اینترنتی، سازمان یا شخص حقیقی و حقوقی نشئت نمی‌گیرد, ما به یک شرکت، مارکت یا محصول خاصی تعصب نداریم؛ لذا صرفا تمامی محصولاتی که از نظرمان استانداردهای لازم جهت معرفی را داشته باشند، معرفی خواهند شد.

تشخیص جنس اصل از تقلبی

در شرایط بد اقتصادی کشورمان که خرید و تشخیص جنس اصل از تقلبی به دغدغه‌ای حساسیت برانگیز تبدیل شده، سعی ما صرفا در جهت کمک و رضایت نهایی شما عزیزان است.

در صورتی که آماده‌ی هرگونه همکاری با نیلای مال یا عرضه پیشنهادات، انتقادات و نقطه نظرات خود هستید، می‌توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما درخواست خود را ثبت کنید. ما برای ارتباط با شما لحظه شماری می‌کنیم.