راهنمای خرید بخاری برقی کم مصرف

راهنمای خرید بخاری برقی کم مصرف

امتیاز دهید post

با رسیدن فصل سرما و نزدیک‌تر شدن به زمستان استفاده از لوازم گرمایشی طالب بیشتری پیدا می‌کند. افراد اقدام به خرید اقسام متنوعی از این لوازم که از انرژی‌های متنوع مثال سوخت‌های فسیلی و الکتریکی استفاده می‌کنند کرده و به دنبال خرید وسیله‌ای کاربردی هستند. خرید بخاری برقی یکی از آنهاست که بیشتر برای مکان‌های بسیار کوچک که فاقد گازکشی بوده یا اینکه دسترسی به سوخت‌های فسیلی فراهم نیست کاربردی خواهد بود.

بخاری برقی بیشتر برای کلبه‌ها، کانکس‌ها، استفاده در حمام و جاهایی فضای کوچکی دارد کاربردی خواهد بود. در این مقاله قصد داریم به راهنمای خرید و معرفی بهترین بخاری برقی کم مصرف از مدل های متنوع بپردازیم.

مثال تمامی مطالبی که در نیلای مال به منظور راهنمای خرید اینترنتی معرفی کردیم، انتخاب یک بخاری برقی خوب هم نیاز به این دارد تا بهترین مارک و شرکت متنوع را بررسی کرده و سپس بر اساس نکات موجود خرید خود را انجام دهید. برندهایی همچون پارس خزر، دلونگی، برفاب، انرژی، آراسته و اخوان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند که در این مقاله نیز به بررسی محصولات این شرکت پرداختیم.

نکته و راهنمای خرید بخاری برقی

مهم‌ترین و اولین نکته که باید به آن توجه کنید انتخاب اندازه درست خواهد بود. خرید بخاری برقی با اندازه بزرگ برای اتاقی با ابعاد کوچک کاربردی نبوده و همچنین در حالت برعکس استفاده از بخاری برقی کوچک برای اتاق بزرگ کاربردی نیست.

طبق یک اندازه‌گیری، برای گرم نگه داشتن فضایی با ۳۰ سانتیمتر مربع به ۱۰ وات نیروی گرمایشی نیاز خواهد بود. بنابراین یک بخاری برقی ۲٫۰۰۰ واتی قادر به گرم کردن فضای ۶ متری است.

مدل سیستم گرمایش

بخاری‌های برقی دارای سیستم گرمایشی متنوعی هستند که هر یک ویژگی و مزایای خاص خود را داشته و مناسب استفاده در فضا خاصی نیز میباشد که شامل موارد زیر خواهد بود.

 • گرمایش تابشی: این مدل بخاری‌های برقی را مثال صفحات خورشیدی در نظر بگیرید. این مدل بخاری‌ها معمولا دارای ورق استیل مانند آیینه هستند تا گرما را به محیط نیز بتابانند. این مدل بخاری گرما را به بخش محدودی انتقال داده و قابلیت گرم کردن کل فضا را نیز ندارد. همچنین گرمای تولید شده توسط آن نیز زیاد ماندگار نیست. بیشتر از این مدل بخاری‌ها در زیر میز کار استفاده می‌شود که برای گرم کردن پاها مناسب هستند.
 • گرمایش همرفتی: در این مدل بخاری برقی گرما به صورت یک نواخت در کل محیط پخش شده و کل فضا نیز برای مدتی طولانی گرم می‌ماند. این گرما به کمک وسیله‌ای که وظیفه تولید گرما را داشته و شامل سیم پیچ برقی، روغن یا سیم برق میباشد تامین می‌شود. بیشتر این مدل بخاری‌ها دارای فن بوده و گرما را به وسیله دم در محیط پخش می‌کنند.
 • گرمایش Micathermic: این مدل بخاری ترکیبی از دو نوع پیشین خواهد بود. مزیت این بخاری در این خواهد بود که به دلیل جلوگیری از انتقال گرد و غبار برای کسانی که دارای حساسیت و آلرژی هستند مناسب خواهد بود. البته این مدل بخاری فاقد فن بوده و به همین جهت بیشتر به صورت دیواری یا زمینی طراحی شده خواهد بود.

مدل بخاری برقی

منظور از مدل بخاری به مکانیزم آن بر می‌گردد. در حال حاضر از سه مکانیزم برای تولید گرما در بخاری استفاده می‌شود.

 1. بخاری سرامیکی: این بخاری‌ها دارای سرامیک بوده و بدون نیاز به سیم و سیم‌پیچ قادر به تولید گرما هستند. به دلیل استفاده از سرامیک گرما را نیز به خوبی انتقال داده و علاوه بر این بخشی را نیز در خود نگه می دارند که برای مدت طولانی محیط گرم باقی می‌ماند.
 2. بخاری روغنی: این مدل از بخاری همان مدل micathermic میباشد که از سیستم گرمایشی تابشی و همرفتی به صورت همزمان استفاده کرده و با استفاده از روغن خاصی که در خود دارد، گرما را به محیط انتقال می‌دهد. این روغن‌ها درست مانند سیستم شوفاژ دارای تیغه هستند که درون این تیغه‌ها حاوی روغن خواهد بود.
 3. بخاری مادون قرمز: این مدل بخاری بیشترین مدل موجود در بازار خواهد بود که از طریق لامپ کوارتزی یا المنت گرما را به صورت تابشی انتقال می‌دهد.

نوع بخاری برقی

منظور از نوع در اینجا سبک و استایل بخاری خواهد بود که در ۴ مدل می‌باشند.

 • مدل اول به صورت زمینی بوده و فضای کمی را نیز به خود اختصاص می‌دهند. این مدل بخاری را به دلیل اندازه کوچکی که دارد می‌توانید حتی روی میز قرار داده و از آن استفاده نمایید.
 • مدل دوم به صورت دیواری خواهد بود که در دیوار نصب شده و از سیستم micathermic استفاده می‌کند.
 • مدل سوم به صورت قرنیزی خواهد بود که در کف اتاق در گوشه دیوار قرار گرفته و گرما را از پایین به سقف انتقال می‌دهد. این مدل بخاری درست مشابه سیستم گرمایشی موجود در اتوبوس‌ها میباشد.
 • مدل چهارم نیز به صورت کوچک خواهد بود که قابل حمل بوده و می‌توانید آن را در زیر میز، روی طاقچه یا هر جایی که مناسب باشد قرار دهید.

سایر نکات

در انتها نیز باید ببینید که قرار خواهد بود از بخاری برقی در کجا استفاده نمایید. معمولا بیشترین استفاده ما از بخاری برقی برای محیط‌هایی خواهد بود که فضای کمی داشته و استفاده از بخاری هرچند با اندازه کوچک گرمای زیادی داشته یا اینکه اصلا دسترسی به سیستم گرمایشی دیگری نداریم.

مسئله بعدی نیز این خواهد بود که از بخاری برای محیطی که مناسب خواهد بود استفاده نمایید. به عنوان نمونه بخاری‌های مناسب برای مام مخصوص بوده و گرما را در فضای مرطوب انتقال می‌دهند. یا اینکه در همه بخاری‌های برقی باید توجه کنید نوعی را انتخاب کنید که امکان تنظیم دما را به شما بدهد.

بهترین شرکت بخاری برقی

مدل های متنوعی در زمینه تولید و ارئه بخاری برقی فعالیت دارند. این برندها هم شامل محصولات داخلی ایرانی و هم بخاری برقی خارجی می‌شوند که هر یک دارای ویژگی و امکانات خاص خود هستند. از محبوب‌ترین این برندها می‌توان به بخاری برقی دلونگی، پارس خزر، آراسته، کرستون و… اشاره کرد.

در این بین از بین بخاری برقی ایرانی شرکت پارس خزر و آراسته از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و محصولات خارجی همچون دلونگی هم جزو مدل های محبوب هستند.

اقسام بخاری‌برقی

 • بخاری مناسب حمام: دمای این بخاری مناسب رطوبت حمام خواهد بود.
 • بخاری تایمردار: به صورت خودکار، قابلیت خاموش و روشن شدن را دارد.
 • بخاری چرخ دار: حمل این بخاری به راحتی خواهد بود و به آسانی جا به جا می شود.
 • بخاری مجهز به حالت صرفه جویی: این بخاری‌ها در مصرف برق صرفه جویی می کنند و برق کمتری هدر می رود.
 • بخاری مجهز به سیستم کنترل از راه دور: به این معنا که، هرزمان تمایل به خاموش کردن دستگاه داشته باشید، از راه دور می‌توانید آن را خاموش نمایید.

قبل از خرید بخاری برقی حتما به کم مصرف بودن آن دقت کنید، زیرا بخش زیادی از هزینه‌های غیرضروری کاهش پیدا می‌کند. یادتان نرود، بخاری‌های فن‌دار از کیفیت بهتری برخوردار هستند، فقط تنها عیب آنها، این خواهد بود که سر و صدای زیادی دارند. اگر با سر و صدای این وسیله مشکل دارید، می توانید بخاری بدون فن را تهیه نمایید.


بهترین بخاری برقی کم مصرف و فن دار بازار

حال که با راهنمای خرید بخاری برقی آشنا شده و دانستید که برای خرید بخاری برقی خوب باید چه چیزهایی را مدنظر داشته باشید، در ادامه به معرفی برخی از بهترین مارک‌های بخاری برقی می‌پردازیم.

پیش از اینکه به معرفی بهترین بخاری برقی کم مصرف از مدل های متنوع بپردازیم، باید بدانید که شما ابتدا بر اساس نیاز و صد البته در صورتی که واقعا استفاده از این وسیله ضروری باشد را انتخاب کنید. یعنی اگر امکان استفاده از بخاری گازسوز را دارید، سعی کنید حتما از بخاری گازی استفاده نمایید.

علت روشن نشدن بخاری برقی چیست؟

در صورتی که با این مشکل روبرو شدید بهترین کار ابتدا بررسی اتصال دستگاه به برق خواهد بود پس از اینکه مطمئن شدید دستگاه به برق متصل خواهد بود ولی کار نمی‌کند باید پریز بررسی شود. به کمک یک فازمتر پریز را بررسی کنید و از وجود برق در آن مطمئن شوید. پس از این موارد می‌توان دوشاخه و سیم رابط را بررسی کنید و از قطع و یا خراب نبودن آن‌ها مطمئن شوید در صورتی که این مشکل درون بخاری برقی وجود داشت برای تعمیر بخاری برقی می‌توان آن‌ها را تعویض کرد.

چرا بوی سوختن حلقه لاستیک از بخاری برقی ساطع می‌شود؟

اکثرا بوی بد بخاری برقی در حالتی ساطع خواهد شد که دستگاه به تازگی خریداری شده و یا به تازگی تعمیر شده باشد. در اکثر مواقع بوی حلقه لاستیک همان بوی وارنیش خواهد بود که تازه تعویض شده خواهد بود و پس از مدتی وارنیش به حرارت عادت کرده و بوی بد از بین می‌رود. در برخی موارد هم مشکل دستگاه سوختن عایق‌های هادی خواهد بود.

بخاری برقی تایمردار بخرم یا نه ؟

انتخاب این مورد بستگی به سلیقه و نیاز شما دارد، تنظیمات تایمر برا همه‌ی بخاری برقی‌ها وجود ندارد و تنها در نوع‌های توسعه‌یافته‌تر آنان دیده می‌شود، با وجود تایمر شما می‌توانید زمان روشن شدن و خاموش شدن بخاری برقی خود را تنظیم کنید.

بخاری برقی پارس خزر نوع FH2000P

فن هیتر پارس خزر مدل FH2000P

فن هیتر پارس خزر نوع «FH2000P» دستگاهی کوچک و کاربردی خواهد بود که توسط این برند معتبر ارئه ‌شده خواهد بود. این محصول بدنه‌ی پلاستیکی باکیفیتی دارد و قابلیت فعالیت به‌عنوان فن را نیز دارد و در هوای گرم می‌تواند به‌عنوان پنکه از آن استفاده نمود. ابعاد کوچک FH2000P امکان استفاده از آن روی میز را به کاربر می‌دهد.

فن هیتر پارس خزر نوع FH2000P در روزهای سرد به‌عنوان بخاری ‌برقی به کار می‌آید. کافی خواهد بود پیچ تنظیم دما چرخانده شود تا المنت حرارتی دستگاه روشن شود. هم‌زمان فن دستگاه، هوای داغ را به بیرون دستگاه هدایت می‌کند. پیچ تنظیم دما که درواقع یک ترموستات خواهد بود هم در این دستگاه در نظر گرفته‌ شده خواهد بود. یکی از آپشن‌های این فن هیتر ممانعت از یخ‌زدگی المنت‌های آن خواهد بود. این دستگاه مجهز به کارکرد قطع حرارتی خودکار خواهد بود و در صورت افزایش درجه حرارت دستگاه به هر دلیل (مانند بسته‌شدن شبکه‌ی ورود هوا یا سقوط دستگاه) به‌صورت خودکار جریان برق قطع می‌شود و فن و المنت‌ها خاموش می‌شوند.

این دستگاه مناسب کسانی خواهد بود که در ادارات یا برند‌ها ترجیح می‌دهند در روزهای سرد زمستانی، از هوای گرم تولیدشده توسط بخاری لذت ببرند و درعین‌حال در روزهای گرم از قابلیت پنکه دستگاه استفاده کنند. امکان بهره‌مندی از قابلیت‌های فن هیتر پارس خزر در مغازه‌ها، ادارات، موسسه‌ها و حتی برای مصارف شخصی مثال اتاق‌خواب یا اتاق نشیمن باعث شده که این محصول یکی از دستگاه‌های محبوب عرضه‌شده در بازار باشد.

پارس خزر از دیرباز به عرضه‌ی محصولات باکیفیت و کارآمد در بازار وسایل‌خانگی برقی شناخته ‌شده خواهد بود. کارآمدی محصولات این تولید و ارئه‌کننده به همراه خدمات پس از فروش آن، باعث شده که محصولات این برند از پرفروش‌ترین‌ها و محبوب‌ترین‌های بازار به ‌حساب آید.

ابعاد
وزن
قابلیت نصب
طول ۲۶۵ × عرض ۲۶۵ × ارتفاع ۱۲۵ میلی متر
۰٫۷۲ کیلوگرم
زمین
حداکثر توان گرمایشی
تنظیمات حرارت
ترموستات ایمنی
سیستم قطع خودکار
۲۰۰۰ وات
دارد
دارد
بله
سیستم ضد انجماد
ولتاژ ورودی برق
ندارد
۲۲۰-۲۴۰ ولت
سایر جزئیات رومیزی
مجهز به فن
دارای خروجی باد گرم و سرد
دارای کلید تنظیم درجه حرارت محیط
سیم برق ۸۰ سانتی متری

فن هیتر دلونگی کم مصرف نوع HVF3031

فن هیتر دلونگی مدل HVF3031
ابعاد
قابلیت نصب
۳۱۵ × ۱۷۵ × ۲۳۵ میلی متر
زمین
حداکثر توان گرمایشی
ترموستات ایمنی
۲۲۰۰ وات
دارد
ولتاژ ورودی برق ۲۲۰ ولت
سایر جزئیات موتور بی‌صدا
دارای ترموستات دمای اتاق: برای تنظیم و حفظ دمای دلخواه
دارای سیستم ضد انجماد و تهویه‌ی تابستانی
عایق کاری دولایه‌ بدنه
دستگیره‌ی یکدست برای حمل آسان

فن هیتر دلونگی نوع HVF3031 دستگاهی کاربردی برای فصل سرد خواهد بود. این بخاری برقی به همراه فن خود باعث تولید و چرخش هوای گرم در محل استفاده می شود. این فن هیتر مناسب استفاده برای اتاق خواب، سالن های کوچک منازل و حتی اتاق ادارات و برند ها خواهد بود. حتی می توان از آن در مغازه ها نیز بهره برد.

فن هیتر دلونگی نوع HVF3031 دارای ۳ تنظیمات گرمایش: ۸۰۰،۱۴۰۰،۲۲۰۰ وات، امکان انتخاب گزینه‌های بیشتر سطح دما و بهینه‌سازی مصرف انرژی خواهد بود. این نوع همچنین دارای ترموستات دمای اتاق: برای تنظیم و حفظ دمای دلخواه خواهد بود. عایق کاری دو لایه بدنه باعث افزایش راندمان آن نیز شده خواهد بود. بدنه پلاستیکی و رنگ مورد استفاده در آن باعث زیبایی دستگاه شده خواهد بود.

پیچ های تنظیم تعبیه شده روی آن نیز کاربری دستگاه را ساده کرده. این بخاری برقی چرخ ندارد و ایستایی خوبی روی سطوح خواهد داشت. این دستگاه صدای بسیار کمی دارد و چرخش فن تقریبا صدایی تولید نمی کند. دلونگی از تولید و ارئه کنندگان برتر وسایل خانگی برقی خواهد بود که در سراسر جهان شناخته شده خواهد بود. این برند معمولا به خاطر محصولات مرتبط با قهوه و اسپرسو شناخته می شود ولی حقیقتا در خصوص سایر وسایل خانگی برقی نیز با عرضه محصولات با کیفیت، نیز قوی عمل کرده و از مدعیان مطرح در جهان محسوب می شود.

بخاری برقی دیواری پارس خزر نوع CH2000TL

بخاری کانوکتور پارس خزر مدل CH2000TL

بخاری کانوکتورپارس خزر(Pars Khazar) نوع «CH2000TL» محصولی بسیار پر‌کاربرد با طراحی ساده خواهد بود که در کنار توان بالا، از قیمت ‌به‌صرفه‌ای بهره می‌برد. بدنه فلزی این بخاری با پوشش رنگ مقاوم در برابر حرارت با استفاده از تکنولوژی رنگ الکترواستاتیک ساخته‌ شده خواهد بود.

حداکثر توان گرمایشی‌ این بخاری کانوکتور دیواری/زمینی که در ابعاد ۶۹۰×۴۵۰ در ۲۰۰ میلی‌متری ساخته‌ شده خواهد بود، به ۲۰۰۰ وات می‌رسد. این محصول دارای فن پرقدرت و کم‌صدا جهت افزایش سرعت انتقال گرما به محیط خواهد بود. نوع CH2000TL دارای ترموستات تنظیم دما و رساندن دمای محیط به میزان دلخواه و مصرف بهینه انرژی هم خواهد بود.

در این بخاری از المنت‌های مخصوص حرارتی با طول عمر بسیار بالا استفاده‌ شده خواهد بود. این بخاری کانوکتوری، دارای سوئیچ چندحالتی جهت انتخاب توان گرمایی موردنظر خواهد بود و به‌این‌ترتیب استفاده از آن به‌دلخواه کاربر تنظیم می‌شود. در نظر داشته باشید که پارس خزر، یک برند بزرگ ایرانی خواهد بود که از سال ۱۳۴۷ با همکاری برند توشیبای ژاپن، آغاز به کار کرده خواهد بود. این برند در زمینه‌ی ساخت وسایل‌خانگی در کشور، فعالیت‌های گسترده‌ای انجام می‌دهد.

ابعاد
وزن
قابلیت نصب
۲۰۰ × ۴۵۰ × ۶۹۰ میلی متر
۶٫۱ کیلوگرم
دیوار , زمین
حداکثر توان گرمایشی
تنظیمات حرارت
ترموستات ایمنی
سیستم قطع خودکار
۲۰۰۰ وات
دارد
دارد
بله
سیستم ضد انجماد
ولتاژ ورودی برق
ندارد
۲۲۰-۲۴۰ ولت
سایر جزئیات قابلیت نصب و استفاده در دو حالت زمینی و دیواری
وجود ۷ خانه گرمادهی
ایمنی کامل حرارتی و الکتریکی
دارای قطعات پلاستیکی مقاوم در برابر حرارت
استفاده از سیم‌های نسوز جهت افزایش ایمنی

بخاری برقی فن دار برفاب نوع QH-3000

بخاری برقی فن دار برفاب مدل QH-3000

بخاری برقی برفاب نوع QH-3000 با توان حرارتی ۳۰۰۰ وات وسیله‌ای کارآمد با کاربری آسان و بازده حرارتی خوب خواهد بود که در فصل سرد فضایی دلپذیر در خانه و محل کار ایجاد می‌کند. این بخاری مجهز به ۶ المنت شیشه‌ای خواهد بود که با فناوری جابه‌جایی- تابشی و بدون ایجاد شعله حرارت ایجاد می‌کند. به همین دلیل حتی در مکان‌های بسته نیز می‌توانید بدون نگرانی از کاهش اکسیژن محیط، گرمای مطلوب داشته باشید.

فن در این نوع بخاری برای انتشار گرما به‌صورت همگن تعیبه شده خواهد بود. این محصول مجهز به ترموستات خواهد بود که توسط آن می‌توان میزان حرارت دلخواه را تنظیم کرد. به کمک ۴ کلید دیگر نیز می‌توان ۶ المنت و فن دستگاه را روشن و خاموش کرد. برای بازدهی بیشتر از صفحه استیل منعکس کننده نور و حرارت در پس زمینۀ المنت‌ها استفاده شده خواهد بود. این دستگاه مجهز به سیستم کارکرد ایمن خواهد بود که در صورت واژگون شدن ناگهانی، به‌طور خودکار خاموش و از به‌روز آتش‌سوزی جلوگیری می‌کند.

ابعاد
وزن
قابلیت نصب
۷۱۵ × ۲۵۵ × ۵۴۰ میلی متر
۶ کیلوگرم
زمین , رو میزی
حداکثر توان گرمایشی
تنظیمات حرارت
ترموستات ایمنی
سیستم قطع خودکار
۳۰۰۰ وات
دارد
دارد
خیر
سیستم ضد انجماد
ولتاژ ورودی برق
ندارد
۲۲۰ ولت
سایر جزئیات دارای ۶ المنت
دارای فن
دارای ۴ دکمه که به وسیله آن می‎‌توان المنت‌ها و فن را کنترل کرد
دارای صفحه استیل منعکس کننده نور و حرارت در پس زمینه المنت‌ها

بخاری برقی ایستاده مهر نوع Toyoset

بخاری برقی مهر مدل Toyoset

بخاری برقی ایستاده مهر MEHR نوع تویوست Toyoset با حداکثر توان ۱۵۰۰ وات به شکل کلاسیک و ساده با رده انرژی A و مصرف کم انرژی همراه با بازده حرارتی بالا طراحی شده خواهد بود تا محیطی گرم و مطبوع را در فصول سرد سال برای شما ایجاد کند. این دستگاه دارای ۳ المنت سرامیکی یا سیم پیچ فلزی خواهد بود که با داغ و سرخ شدن سیم پیچ ها تولید حرارت می کند و به دلیل نداشتن شعله حتی در مکان هایی با تهویه بی‌تناسب نیز می توان بدون کاهش میزان اکسیژن گرمای مطلوب و مناسب را ایجاد نمود.

بخاری ایستاده تویوست مهر دارای پنل با سه کلید کنترلی و چراغ نشانگر داخلی روی بدنه دستگاه می باشد که جهت روشن و خاموش کردن المنت های بالا، پایین و وسط بطور مجزا کاربرد دارد. صفحه فلزی به کار رفته بعنوان منعکس کننده نور و حرارت در پس زمینه المنت ها موجب کارایی و بازده حرارتی بیشتر دستگاه گردیده و فضای وسیع تری را گرم می کند. این بخاری برقی مجهز به کلید ایمنی قطع کن اتوماتیک خواهد بود که زیر بدنه دستگاه تعبیه شده تا در صورت واژگون شدن احتمالی وسیله بطور خودکار آن را خاموش کرده و از به‌روز خطر آتش سوزی جلوگیری گردد.

ابعاد
وزن
قابلیت نصب
۴۳۰۲۲۰۳۵۰ میلی متر
۱ کیلوگرم
دیوار , زمین , رو میزی
حداکثر توان گرمایشی
تنظیمات حرارت
ترموستات ایمنی
سیستم قطع خودکار
۱۵۰۰ وات
ندارد
دارد
بله
سیستم ضد انجماد
ولتاژ ورودی برق
ندارد
۲۲۰ ولت
سایر جزئیات مناسب فضای: حدود ۲۰ متر
طراحی منحصر به فرد و جدید
مدل دستگاه : بخاری برقی
دارای علامت استاندارد ملی ایران
دارای برچسب مصرف انرژی A
برق مصرفی : ۲۲۰ ولت و ۵۰ هرتز
مدل المنت : المنت شیشه ای کوارتز
سیستم ایمنی خاموش کن خودکار : دارد
دارای صفحات منعکس کننده نور و حرارت
کلید کارکرد مجزای المنت ها

کرسی برقی کرستون نوع شایسته قرمز

بخاری برقی کرستون مدل شایسته قرمز

بخاری برقی تابشی کرستون نوع شایسته قرمز یک انتخاب ایمن و اقتصادی برای کسانی خواهد بود که به کیفیت اهمیت می دهند. این محصول دارای نشان استاندارد ملی ایران خواهد بود. دو المنت این هیتر برقی دارای قابلیت کنترل جریان به صورت پیوسته خواهد بود و به این ترتیب کاربر می تواند میزان حرارت دهی و مصرف انرژی هیتر را به دلخواه تنظیم نماید.

بر این اساس کرسی برقی کرستون نوع شایسته قرمز دارای رده مصرف انرژی A بوده و این به معنای مصرف بهینه انرژی برق توسط این محصول خواهد بود. در صورتی که این بخاری برقی به هر دلیلی از موقعیت متعادل خود خارج شود (مثلا واژگون شود) یک کلید ایمنی به صورت خودکار جریان برق را قطع می کند تا ایمنی کامل برای کاربر فراهم شود. در پناه پرتوهای گرم و اطمینان بخش کرسی برقی کرستون نوع شایسته قرمز از تماشای بارش زیبای برف زمستانی پشت پنجره در حال نوشیدن یک فنجان قهوه ی گرم لذت ببرید.

ابعاد
وزن
قابلیت نصب
۱۲۰×۲۰۰×۳۰۰ میلی متر
۱٫۴ کیلوگرم
زمین، رومیزی
حداکثر توان گرمایشی
تنظیمات حرارت
ترموستات ایمنی
سیستم قطع خودکار
۵۰۰ وات
پیوسته
ندارد
خیر
ولتاژ ورودی برق ۲۲۰ ولت
سایر جزئیات ترموستات برای کنترل پیوسته حرارت
قابل استفاده برای گرم کردن غذا
قابل استفاده به صورت رومیزی
کلید قطع خودکار برق هنگام خروج از تعادل
دوست‌دار محیط زیست
دو المنت سرامیکی
صفحه تابشی استیل

هیتر برقی اخوان فرید نوع AH1000

هیتر برقی اخوان فرید مدل AH1000

در فرهنگ و سنت ایرانی از دیرباز کرسی جایگاهی ویژه و نوستالژیک و بسیار فراتر از یک دستگاه گرم ‌کننده دارد . کرسی اخوان فرید با طراحی ساده و شیک خود جایگزینی عالی برای کرسی های نفتی ، لامپی و گازی می‌باشد . کرسی برقی اخوان فرید با وزن بسیار پایین خود و با ابعاد ۱۰×۱۵×۲۰ خود به آسانی قابل حمل می‌باشد و شما میتوانید در سفر نیز این محصول را همزاه داشته باشید .

کرسی برقی اخوان فرید با رنگ زرشکی پودری الکترو استاتیک پودری نسوز و مقاوم در برابر حرارت دارای ۲ المنت سرامیکی با کیفیت بالا می‌باشد که توان مصرفی هر کدام ۱۰۰۰ وات خواهد بود که شما میتوانید با توجه به نیاز خود به وسیله پیچ تنظیم این محصول توان مصرفی آن را در بازه ای بین ۱۰۰۰ وات تا ۲۰۰۰ وات تنظیم نمایید .توجه نمایید که کرسی برقی اخوان فرید دارای حالت اتوماتیک نیز می‌باشد که به وسیله ترموستات موجود در این وسیله به طور خودکار موقعیت این محصول را با توجه به دما تنظیم مینماید .

کابل این محصول نیز روکش کنفی مقاوم و محکمی دارد . کرسی اخوان فرید دارای ۲۵ میله ی فلزی مقاوم می‌باشد که شما میتوانید برای گرم کردن غذا نیز از آن استفاده کنید . اتصالات این محصول نیز دارای کیفیت مناسبی خواهد بود. لطفا توجه نمایید که برای حفظ ایمنی خود جهت استفاده از این محصول از پریز برق مجزا استفاده کنید و روی این محصول را نپوشانید همچنین برای جلوگیری از برق گرفتی از وارد کردن اشیا خارجی به این محصول خودداری نمایید . به طور کلی کرسی اخوان فرید با توجه به قیمت اقتصادی آن محصولی ایده آل برای گرمایش در فصل سرما ، ویلا ، مناطق سردسیر و ییلاقی می‌باشد .

ابعاد
وزن
قابلیت نصب
۱۰۰×۱۵۰×۲۰۰ میلی متر
۰٫۴ کیلوگرم
زمین , رو میزی
حداکثر توان گرمایشی
تنظیمات حرارت
ترموستات ایمنی
سیستم قطع خودکار
۲۰۰۰ وات
دارد
ندارد
خیر
سیستم ضد انجماد
ولتاژ ورودی برق
دارد
۲۲۰ – ۲۳۰ ولت
سایر جزئیات کابل ۱٫۲ متری با روکش کنفی

بخاری برقی ول نوع WE-sh1

بخاری برقی ول مدل WE-sh1

هیتر برقی فن دار well محصول برند ول تایوان میباشد که به سفارش اروپا و امریکا در کشور ویتنام تولید می شود. این بخاری رطوبت و اکسیژن هوا را کاهش نمی‌دهد و بر طبق استاندارد اروپا و امریکا ساخته شده خواهد بود. این بخاری در دو نوع با بدنه چوبی و بدنه پلاستیکی مقاوم تولید شده. از امکانات به‌خصوص این هیتر برقی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • دارای ریموت کنترل با کاربری آسان برای تنظیم دما و زمان
 • ویژگی تاخیر در شروع بکار و سنسور امنیتی در هنگام خاموش کردن برای سرد شدن کامل هیتر
 • سنسور تنظیم دمای محیط
 • قابلیت تصفیه هوای محیط بوسیله لامپ ماوراِِی بنفش که در پشت دستگاه تعبیه شده
 • دارای فیلتر هوای قابل شستشو

این بخاری برقی کم مصرف ۱۵۰۰ واتی بوده که دارای فن کم صدا و نرمی میباشد. صفحه‌تصویر دیجیتال نیز اطلاعات دمایی را در اختیار شما قرار می‌دهد. این بخاری الکتریکی دارای چهار چرخ بسیار روان جهت جابجا کردن بخاری در بخش‌های متنوع خانه خواهد بود که با بدنه چوبی ۱۵ کیلوگرم و با بدنه پلاستیکی ۱۱٫۵ کیلو گرم وزن دارد.

ابعاد
وزن
قابلیت نصب
۵۵۰*۳۸۰*۴۲۰ میلی متر
۱۵ کیلوگرم
زمین
حداکثر توان گرمایشی
تنظیمات حرارت
ترموستات ایمنی
سیستم قطع خودکار
۱۵۰۰ وات
دارد
دارد
بله
سیستم ضد انجماد
ولتاژ ورودی برق
دارد
۲۲۰ – ۲۳۰ ولت
سایر جزئیات تصفیه هوا ، فیلتر قابل شستشو ،سنسور دما

بخاری برقی تابشی کرستون نوع Shima1700B

بخاری برقی کرستون مدل Shima1700B

بخاری برقی تابشی کرستون نوع شیما ۱۷۰۰ یک انتخاب ایمن و اقتصادی برای کسانی خواهد بود که به کیفیت اهمیت می دهند. این محصول دارای نشان استاندارد ملی ایران خواهد بود. سه المنت این هیتر برقی دارای کلید کنترل مجزا بوده و این امر امکان مدیریت دما و مصرف انرژی را در اختیار کاربر قرار می دهد. بر این اساس بخاری برقی کرستون نوع شیما ۱۷۰۰ دارای رده مصرف انرژی A بوده و این به معنای مصرف بهینه انرژی برق توسط این محصول خواهد بود.

در صورتیکه این بخاری برقی به هر دلیلی از موقعیت متعادل خود خارج شود (مثلا واژگون شود) یک کلید ایمنی به صورت خودکار جریان برق را قطع می کند تا ایمنی کامل برای کاربر فراهم شود. در پناه پرتوهای گرم و اطمینان بخش بخاری برقی شیما ۱۷۰۰ از تماشای بارش زیبای برف زمستانی پشت پنجره در حال نوشیدن یک فنجان قهوه‌ی گرم لذت ببرید.

ابعاد
وزن
قابلیت نصب
۵۵۰×۱۹۰×۳۸۰ میلی متر
۴٫۴ کیلوگرم
زمین
حداکثر توان گرمایشی
تنظیمات حرارت
ترموستات ایمنی
سیستم قطع خودکار
۱۷۰۰ وات
ندارد
ندارد
خیر
سیستم ضد انجماد
ولتاژ ورودی برق
ندارد
۲۲۰ ولت
سایر جزئیات کلید سه پل چراغ دار
کنترل مجزای المنت‌ها برای مدیریت دما و مصرف برق
کلید قطع خودکار برق هنگام خروج از تعادل
دارای دو دسته فلزی برای حمل آسان
سه المنت سرامیکی
صفحه تابشی استیل

بخاری برقی فن دار DFH200

بخاری برقی فن دار مدل DFH200

بخاری برقی ۱۶۰۰ وات یکی از محصولات پر طرفداری می باشد که قابلیت تنظیم دما را داراست. این محصول دارای ۴ المنت شیشه ای کوارتز مجهز به فن می باشد که فن موجود در درون بخاری قدرت جا به جایی هوا گرم بیشتری نسبت به محصولات مشابه و بدون فن را دارا خواهد بود. همچنین محفظه تعبیه شده جهت فن در این بخاری دارای طراحی مهندسی جهت کارایی هر چه بیشتر بخاری خواهد بود.

همچنین این محصول دارای مخزن رطوبت ساز خواهد بود که از آن جهت تلطیف و جلوگیری از خشکی محیط استفاده می شود. این محصول همچنین دارای کلید ایمنی خواهد بود که در صورت واژگونی بخاری المنت های شیشه ای آن به صورت اتوماتیک قطع می شود. طراحی بی نظیر این بخاری در قیاسه با دیگر محصولات مشابه یکی از نقاط تمایز آن خواهد بود. همچنین این محصول یکی از کاربردی ترین بخاری های موجود در بازار خواهد بود که جهت استفاده در محیط های خانگی بسیار مناسب می باشد.

ابعاد
وزن
قابلیت نصب
۴۲۰ × ۴۸۰ × ۲۱۰ میلی متر
۴ کیلوگرم
زمین , رو میزی
حداکثر توان گرمایشی
تنظیمات حرارت
ترموستات ایمنی
سیستم قطع خودکار
۱۶۰۰ وات
قابلیت تنظیم در ۲ حالت ۸۰۰ وات و ۱۶۰۰ وات
ندارد
خیر
ولتاژ ورودی برق ۲۲۰ ولت

شومینه برقی آراسته نوع EFPA-2000

شومینه برقی آراسته مدل EFPA-2000
ابعاد
وزن
قابلیت نصب
۲۳۰ × ۴۰۰ × ۵۰۰ میلی متر
۵٫۲ کیلوگرم
زمین , رو میزی
حداکثر توان گرمایشی
تنظیمات حرارت
ترموستات ایمنی
سیستم قطع خودکار
۱۶۰۰ وات
قابلیت تنظیم در ۲ حالت ۱۰۰۰ وات و ۲۰۰۰ وات
ندارد
بله
ولتاژ ورودی برق ۲۲۰ ولت
سایر جزئیات فن قوی فلزی
دارای شعله با رقص نور
۲۰۰۰ وات با ۲ قدرت گرمادهی
شبکه فلزی خروجی هوای گرم
المنت مدل میکا با قطع کن اتوماتیک
مجهز به کلید ایمنی قطع کن در صورت واژگونی

برند تولیدی و صنعتی آراسته به عنوان یکی از اولین تولید کننده های محصولات گرمایشی سال هاست محصولات با کیفیت با نشان استاندارد ایران تولید می‌کند. شومینه برقی فن دار آراسته نوع EFPA-2000 یکی از محصولات با کیفیت این برند خواهد بود که با مصرف انرژی ۲۰۰۰ وات یکی از محصولات باتوان متوسط و بازدهی بالا به حساب می آید.

این شومینه دارای ۲ توان گرمادهی می باشد که با ایجاد شعله با رقص نور جلوه ای زیادی به منزل، محل کار و یا رستوران شما می دهد. در طراحی این دستگاه اصول مهندسی رعایت شده خواهد بود و به همین منظور برای بهره گیری از حداکثر توان مصرفی دستگاه فن فلزی قوی در قسمت پایین دستگاه طعبیه شده خواهد بود. همچنین وجود این فن قوی باعث چرخش هوای گرم را در محیط بیشتر می کند. همچنین به منظور افزایش ایمنی این محصول دارای کلید ایمنی خواهد بود که در صورت واژگونی به صورت اتوماتیک خاموش می شود.

بخاری برقی مه پویا نوع ۲۰۰۰

بخاری برقی مه پویا مدل 2000
ابعاد
وزن
قابلیت نصب
۱۸ × ۳۰ × ۴۱ میلی متر
۲٫۴ کیلوگرم
زمین
حداکثر توان گرمایشی
تنظیمات حرارت
ترموستات ایمنی
سیستم قطع خودکار
۱۸۰۰ وات
ندارد
ندارد
خیر
ولتاژ ورودی برق ۲۲۰ ولت

برند تولیدی وسایل خانگی مه پویا تولیدبخاریهای برقی خودراازسال ۱۳۷۱ پس ازاخذپروانه استانداردملی ایران آغازنمود،ودرحال حاضرتنوع بخاریهای برقی این برند به شش نوع می رسد. بخاری برقی نوع ۲۰۰۰ مه پویا ، که به لحاظ سایزمتوسط آن فضای کمی رااشغال میکند، این بخاری دارای کلیدقطع کن ایمنی اتوماتیک خواهد بود که درصورت واژگونی احتمالی برق آن بصورت اتوماتیک ازمدارخارج می گردد و ازبروزآتش سوزی جلوگیری می کند.

نوع ۲۰۰۰ وسایرمدلهای بخاری برقی مه پویا دارای علامت استانداردملی ایران خواهد بود.بخاری برقی نوع ۲۰۰۰مه پویادارای یک کلیدسه پل خواهد بود که هریک ازالمنتهای آن بصورت جداگانه قابل کنترل خواهد بود.این نوع بخاری مه پویا برای گرم کردن فضای ۱۵-۱۰ متری طراحی وساخته شده خواهد بود.المنتهای حرارتی آن ازکیفیت بالایی برخورداراست.سیمهای بکاررفته دراین بخاری نسوزبوده ودرمقابل حرارت مقاوم می باشند.پوشش رنگ بدنه بخاری مه پویابااستفاده ازتکنولوژی تمام اتواتیک رنگ پودری الکترواستاتیک انجام شده خواهد بود.


ارسال در واتس آپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *