بهترین اسکنر خانگی، اداری و قابل حمل ارزان قیمت

بهترین اسکنر خانگی، اداری و قابل حمل ارزان قیمت

امتیاز دهید post

اگر به دنبال این هستید که عکس‏‌های آلبوم خانوادگی خود را بایگانی کنید یا می‎‌خواهید مدارک و اسنادی که دارید را در جایی امن‌تر داشته باشید، استفاده از یک دستگاه اسکنر خانگی وسیله‌ای ضروری برای خانه شما است.

اسکنرها در اقسام متنوعی برای انجام کارهای روزانه و اداری وجود دارند که هر کدام بسته به شرایط سرعت و امکانات متناسب با همان را در اختیارتان قرار می‌دهند. اما ما در این مقاله قصد داریم به بررسی بهترین اسکنر خانگی و قابل حمل بپردازیم که برای خانه هم کاربردی هستند. پس اگر شما هم به دنبال دیجیتال کردن اسناد و تصاویر کاغذی خود هستید یا اینکه دانشجو هستید تا انتها با ما همراه باشید.

راهنمای خرید اسکنر خانگی حرفه‌ای و ارزان قیمت

پیش از این در پست معرفی بهترین پرینترهای لیزری چند کاره به بررسی چند نوع پرداختیم که علاوه بر پرینت و کپی گرفتن کار اسکنر را هم انجام می‌دهند؛ اما مزیت داشتن اسکنر اختصاصی تک کاره نسبت به آنها این خواهد بود که به دلیل داشتن رزولوشن بالاتر، تصاویر و خروجی با کیفیت‌تری هم عرضه می‌دهند.

مسئله بعدی این خواهد بود که برخی اسکنرها قابل حمل بوده و شما را به یاد فیلم‌های چند سال پیش می‌انداخت که چنین نوع‌هایی تخیلی به‌نظر می‌رسیدند. کافی خواهد بود نازل اسکنر قابل حمل را روی برگه یا سندی که قصد اسکن آن را دارید بکشید تا تصویر دیجیتالی از آن تهیه کرده و با فرمت‌هایی نظیر pdf. یا jpg. در حافظه‌ی داخلی خود ذخیره کند. هر زمان که به لپ تاپ یا رایانه شخصی خود دسترسی داشتید می‌توانید آنها را انتقال دهید.

اقسام اسکنرهای خانگی و قابل حمل

اسکنرها بر اساس مدل کاربرد، سرعت اسکن کردن و قابلیت‌هایی که دارند به سه گروه تقسیم می‌شوند که هر یک مناسب برای انجام کارهای گروه خاصی هستند.

اسکنرهای مسطح

اسکنرهای مسطح

همانطور که از نامشان مشخص خواهد بود دارای سطح صاف و مانند لپ تاپ دارند. از ظاهر آنها مشخص خواهد بود که برای عکاسان گزینه ایده‌آلی هستند. کافی خواهد بود تصاویر و مدارکی که قصد اسکن دارید روی اسکن قرار داده و شروع به تبدیل آنها به تصاویر دیجیتالی کنید.

از آنجایی که فقط می‌توانید در هر بار به دلیل محدودیت فضایی که دارد یک برگه را اسکن کنید، سرعت انجام اسکن با آنها پایین خواهد بود و برای همین به ارزان‌ترین گزینه برای کارهای خانگی تبدیل شده است.

این مدل اسکنرها فضای کمی را اشغال کرده و پس از استفاده می‌توانید آنها را در جایی مانند طاقچه یا کمد قرار دهید تا هر زمان نیاز به اسکن داشتید از آن استفاده نمایید.

اسکنرهای دارای فیدر کاغذ

اسکنرهای دارای فیدر کاغذ

فید در اینجا نشان دهنده این خواهد بود که اسکنر مانند چاپگرها دارای یک سینی برای قرار دادن کاغذ خواهد بود. این موضوع باعث می‌شود تا سرعت انجام اسکن بالاتری را داشته باشید. با قرار دادن برگه‌های متنوعی که قصد دارید اسکن کنید در هر بار اسکنر یکی از برگه‌ها را به داخل کشیده و پس از اسکن کردن از درون آن خارج می‌شود. این روند تا جایی که سینی کاغذ به تمام کردن برسد ادامه خواهد داشت.

همین ویژگی باعث شده تا برای کارهای اداری هم این مدل بهترین گزینه باشد که نیاز خواهد بود به صورت مداوم مدارک را اسکن نمایند. قابلیت اسکن دوگانه نیز یکی از مشخصه‌های اصلی این مدل خواهد بود. اگر حجم اسکن بالایی دارید و سرعت برای شما مهم خواهد بود توصیه می‌کنیم از این نوع استفاده نمایید.

اسکنرهای قابل حمل یا پورتابل

اسکنرهای قابل حمل یا پورتابل

این مدل اسکنر همانطور که از نامشان مشخص خواهد بود قابل حمل بوده و برای افرادی که جای ثابتی به واسطه شغل یا فعالیتی که دارند مناسب خواهد بود. به عنوان مثال می‌توانید حتی یک دانشجو را در نظر بگیرید.

اسکنر پرتابل این امکان را به شما می‌دهد تا با کشیدن آن روی جزوه یا اسناد درسی و طرح‌ای، یک تصویر دیجیتالی سراسری از کل برگه ایجاد کنید. سپس اسکنر با توجه به حافظه‌ی داخلی که در خود دارد این تصویر را در فرمت‌هایی مثال pdf. یا jpg. ذخیره کرده و هر زمان که دسترسی به رایانه داشتید می‌توانید آنها را بدون نیاز به نرم افزاری خاص منتقل کنید.

سرعت و حجم اسکن

داشتن سرعت بالا مهم‌ترین گزینه برای انتخاب اسکنر خوب خواهد بود. همانطور که در بالا به معرفی اقسام اسکنر پرداختیم، اسکنرهای اداری دارای بیشترین سرعت هستند. دلیل آن هم وجود سینی کاغذ خواهد بود.

در حالی که اسکنرهای مسطح در هر بار قادر هستند یک برگه را اسکن کنند که هر بار باید کاغذ را روی شیشه مخصوص قرار دهید. اسکنرهای پرتابل هم که موقعیت مشخصی دارند و باید آنها را روی سند مورد نظر بکشید.

از نظر حجم قابل اسکن در واحد زمان نیز باز هم همینطور خواهد بود و مدل اداری بهترین انتخاب هستند. بعد از آن اسکن پرتابل و سپس اسکن مسطح. البته اگر محدودیت حافظه‌ی که در اسکنر پرتابل وجود دارد را در نظر بگیرید مدل مسطح از این نظر در اولویت بالاتر خواهد بود.

اسکن دوطرفه

برخی اسناد هستند که دو طرفه هستند و باید هر دو طرف برگه را اسکن کنید. در این حالت اگر اسکن مطسح باشد مجبورید هم در هر بار برگه را در آن قرار دهید و هم اینکه برگه را بچرخانید تا روی دیگر را اسکن کنید. در مدل پرتابل هم که مجبورید باز برگه را چرخانده و دوباره اسکنر را روی سند بکشید.

در حالی که اسکنرهای اداری دارای فیدر با مشخص کردن اینکه مدل سند دو طرفه خواهد بود برگه را چرخانده و اسکن دیگری را هم از روی دیگر انجام می‌دهند.

اندازه و مدل کاغذ قابل اسکن

بسته به اندازه‌ای که اسکنر دارد می‌توانید از برگه با اندازه مشخص استفاده نمایید. به عنوان مثال اسکنرهای قابل حمل بیشتر برای اسکن برگه A4 مناسب هستند. اسکنرهای مسطح و دارای فیدر کاغذ هم بسته به سایزی که دارند اندازه بیشتری را در اختیار قرار می‌دهند.

کاغذی هم که قابل اسکن کردن خواهد بود مهم خواهد بود. اگر ضخیم باشد می‌تواند مشکل آفرین باشد. به عنوان مثال کاغذهای تجاری و شناسایی را در نظر بگیرید که به صورت چاپ کارت شناسایی pvc انجام گرفته باشند.

رزولوشن و کیفیت خروجی

اگر عکاس هستید باید به این گزینه توجه بسیار زیادی داشته باشید؛ رزولوشنی که اسکنر در اختیار قرار می‌دهد کیفیت اسکن را مشخص خواهد کرد. ولی اگر برای بایگانی کردن اسناد متنی قرار خواهد بود استفاده نمایید زیاد این مسئله اهمیت نداشته و صرفاً خوانایی بودن متون کافی خواهد بود.

مدل اتصال

در نهایت باید به مدل اتصال اسکنر به سایر دستگاه‌ها هم توجه کنید. برخی اسکنرها به صورت بی سیم و بعضی دیگر به صورت سیمی به دستگاه‌های دیگری نظیر لپ تاپ و حتی گوشی گوشی همراه متصل شوند.


حال که با راهنمای خرید اسکنر آشنا شده و بر اساس نیازی که دارید تصمیم گرفتید که از کدام مدل اسکنر استفاده نمایید، در ادامه به معرفی بهترین اسکنر از مدل های مطرح مثال کانن، اپسون، اچ‌پی، قوجیتسو، زی می‌پردازیم.

اسکنر کانن نوع CanoScan LiDE 120

اسکنر کانن مدل CanoScan LiDE 120

همه‌چیزتمام؛ لقبی که می‌توان به بعضی محصولات نسبت داد. این محصولات برای وظیفه‌ای که به عهده دارند، بهترین گزینه هستند. در این میان کمپانی‌هایی هستند که همه‌چیزتمام‌اند؛ یعنی هر آنچه تولید کرده‌اند (یا اکثرا آن‌ها) را می‌توان بسیار کارآمد دانست. «Canon» یکی از این کمپانی‌ها و اسکنر «کانو اسکن لاید ۱۲۰» (CanoScan LIDE 120) یکی از این محصولات خواهد بود.

شما می‌توانید در بزرگ‌ترین شکل ممکن کاغذ A4 را در آن اسکن کنید؛ آن‌ هم با رزولوشن اپتیکال ۴۸۰۰×۲۴۰۰٫ فرقی نمی‌کند عکس رنگی باشد یا یک کاغذ تایپ‌شده، این اسکنر به‌خوبی از عهده‌ی اسکن آن برمی‌آید. هرچند باید در نظر داشته باشید این محصول خانگی خواهد بود و از آن می‌توانید در دفاتر کوچک نیز استفاده نمایید.

سرعت اسکن ۱۰ برگ در دقیقه‌ی (۱۰ برگ برای سیاه‌وسفید، ۳ برگ برای رنگی) آن نیز مناسب همین محیط‌هاست. این محصول به‌وسیله‌ی کابل USB به پی سی متصل می‌شود و به همراه آن CD نصب و راه‌اندازی و کابل مذکور عرضه می‌شود.

اسکنر اپسون نوع Perfection V19

اسکنر اپسون مدل Perfection V19

اسکنر «Perfection V19 Scanner» ساخت برند «Epson» می‌تواند بهترین گزینه‌ی شما برای اسکن اسناد و بویژه عکس‌هایتان باشد. قطعا شما هم عکس‌های بسیاری از گذشته دارید و با پیشرفت تکنولوژی و کمرنگ شدن آلبوم‌های عکس سنتی، شاید دوست داشته باشید که آنها را به صورت دیجیتال داشته و با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.

بسیاری از افراد برای انجام این کار رو به دوربین‌های گوشی همراه خود می‌آورند و صد البته نتیجه‌ی مطلوبی نمی‌گیرند. اما با ظهور اسکنرهای عکس دیگر اسکن عکس کار سختی نیست. این اسکنر مقرون به صرفه برای اسکن روزمره شما بسیار مناسب خواهد بود. عکس‌های‌تان را با وضوح ۴۸۰۰ × ۴۸۰۰ dpi اسکن کنید و از دقت و شفافیت تصاویر اسکن شده لذت ببرید.

نرم‌افزار «Epson Easy Photo Scan» این امکان را به شما می‌دهد تا تصاویر مورد نظر را اسکن کرده و به راحتی آنها را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. فرآیند اسکن با سرعت بسیار بالایی انجام می‌شود.

در رابطه با همین موضوع بخوانید: بهترین پرینترهای جوهرافشان

یکی از مزایای جالب توجه در این اسکنر این خواهد بود که می‌توانید با اتصال آن از طریق درگاه «USB» برق مورد نیاز آن را تامین کنید و نیازی به کابل برق جداگانه نیست. همچنین با تکنولوژی «Easy Photo Fix» عکس‌های قدیمی و آسیب دیده‌ی خود را به آسانی صلاح کنید و شکستگی و لکه‌های موجود بر روی تصاویر را حذف کنید.

اسکنر تخت اچ پی نوع ScanJet Pro 2500 f1

اسکنر تخت اچ پی مدل ScanJet Pro 2500 f1

دستگاه «ScanJet Pro 2500 f1» ساخت برند «hp» یکی از اسکنرهای تخت این برند خواهد بود که می‌تواند برای مصارف خانگی یا اداری مورد استفاده قرار گیرد. البته کاربری اصلی دستگاه اسکنر تخت آن خواهد بود که وضوح بسیار بالایی برابر با ۱۲۰۰ dpi دارد و برای اسکن عکس هم مناسب خواهد بود. بااین‌حال می‌توانید از اسکنر ADF دستگاه هم استفاده نمایید که قادر خواهد بود تا ۵۰ برگه را در خود نگه دارد و خود به‌ صورت اتوماتیک و با سرعتی برابر با حداکثر ۲۰ صفحه در دقیقه، به اسکن آن‌ها بپردازد.

از قابلیت‌های مثبت این محصول می‌توان به اسکن دورو در یک مرحله اشاره کرد که در زمان، بسیار صرفه‌جویی می‌کند و لازم نیست فرد به ‌صورت دستی برگه را پشت‌ورو کند. ۵ دکمه‌ی فیزیکی روی بدنه قرارگرفته‌اند که درنتیجه‌ی آن کاربر می‌تواند به ‌صورت مستقیم دستگاه را کنترل کند. همچنین ۷ عدد LED روی بدنه برای اطلاع کاربر از عملکردهای دستگاه طراحی شده است.

دستگاه همچنین قابلیت تشخیص متن را به‌ صورت اتوماتیک OCR عرضه می‌دهد که در آن فایل‌های اسکن‌شده به‌ صورت دیجیتال مورد بررسی قرارگرفته و متن موجود در فایل اسکن‌شده به‌ صورت متن text ذخیره می‌شود. البته این فناوری هنوز در مراحل ابتدایی خود قرار دارد و قادر خواهد بود تنها متون انگلیسی را آن‌ هم در فونت‌های محدود که استاندارد هستند تشخیص دهد و اکثرا با اشتباهاتی هم همراه خواهد بود و همچنین فونت‌های ریز در آن قابل‌ تشخیص نیستند.

اسکنر کداک نوع i2620

اسکنر کداک مدل i2620

تجارت در دنیای مدرن امروزی وابسته به اطلاعات خواهد بود. وقتی این اطلاعات بر روی کاغذ باشد، روند کار کند می‌شود. برای تسریع کارها شما به دستگاهی نیاز دارید که به‌سادگی و باسرعت اسناد شما را اسکن کند و به حالت دیجیتال درآورد. سری ۲۴۰۰ اسکنرهای برند «کداک» دقیقا برای همین منظور طراحی شده خواهد بود. با تکنولوژی «Smart Touch» تنها با فشار یک دکمه عملیات اسکن را انجام دهید.

نیازی نیست منتظر بمانید تا اسکنر آماده به کار شود. اسکنر «i2620» همیشه در حالت آماده به کار خواهد بود. اسناد خود را تا ۱۰۰ برگ در سینی کاغذ قرار دهید تا دستگاه همه را خود اسکن کند. این نوع قادر خواهد بود اسناد رنگی را تشخیص دهد، صفحات خالی را رد کند و جهت برگه را اصلاح کند تا صفحات همه رو به بالا باشند. هر سندی را می‌توانید به سادگی اسکن کنید.

اسناد کوچک و بزرگ، ضخیم یا باریک، کارت‌های شناسایی و… به‌سادگی قابل اسکن‌شدن هستند که همه را می‌توانید بدون جداکردن در دستگاه قرار دهید و یک دکمه را فشار دهید تا دستگاه بقیه‌ی کار را به‌صورت اتوماتیک اجرا کند. فناوری «Perfect Page» باعث می‌شود اسکن اسناد از خود اسناد بهتر به نظر برسند و شما را از اسکن دوباره‌ی اسناد و ویرایش فایل‌های اسکن شده بی‌نیاز می‌کند.

در رابطه با همین موضوع بخوانید: بهترین پرینترهای سوزنی

می‌توانید تا ۷۰۰۰ برگ در روز را با سرعت ۶۰ برگه در دقیقه اسکن کنید. این دستگاه از تکنولوژی «Dual CCD» با عمق رنگ ۲۴ بیت با وضوح ۶۰۰ dpi استفاده می‌کند و از طریق درگاه USB 2.0 به رایانه متصل می‌شود.

اسکنر حرفه‌‌ای اسناد کانن نوع imageFORMULA DR-F120

اسکنر حرفه‌‌ای اسناد کانن مدل imageFORMULA DR-F120

دستگاه «imageFORMULA DR-F120» ساخت برند «کانن» (Canon) برای مصارف اداری مناسب خواهد بود. ابعاد این محصول در قیاسه با هم‌رده‌های خود، متوسط و فضای چندانی اشغال نمی‌کند. این اسکنر توانایی خوبی در اسکن اسناد و تصاویر دارد. به‌گفته‌ی برند سازنده، رزولوشن اسکن اپتیکال Flatbed در ۱۲۰۰ dpiو ADF با ۶۰۰ dpi انجام می‌شود. کیفیت در کنار سرعت معنا می‌گیرد و سرعت اسکن سیاه و سفید در ۲۰۰ dpi برابر با ۲۰ برگ و اسکن رنگی برابر با ۱۰ برگ خواهد بود.

از مهم‌ترین مزایای این دستگاه، قابلیت اسکن دورو و ADF آن خواهد بود که در کنار سرعت اسکن مناسب، موجب افزایش سرعت کاری و جلوگیری از اتلاف زمان می‌شود.

همانند بیشتر اسکنرهای imageFORMULA این محصول نیز دارای قابلیت فیلتر حذف اتوماتیک نویز Noise Removal، قابلیت صاف‌کردن خودکار اسنادی که کج اسکن شده است (Deskew)، قابلیت تمیزکردن، پررنگ‌کردن متون کم‌رنگ و… خواهد بود. ناگفته نماند که درگاه ارتباطی این دستگاه USB خواهد بود.

اسکنر حرفه‌ای اسناد اپسون نوع DS-530

اسکنر حرفه‌ای اسناد اپسون مدل DS-530

دستگاه DS-530 ساخت برند اپسون، اسکنری حرفه‌ای خواهد بود که برای مصارف سنگین طراحی شده خواهد بود. این اسکنر قدرتمند که قادر خواهد بود اسناد را به‌صورت دو رو اسکن کند و ازاین‌رو روند کار را به میزان بسیار زیادی تسریع می‌کند و ازاین‌رو بهتر خواهد بود آن را برای مصارف سبک و شخصی یا خانگی خریداری نکنید. به گفته‌ی برند سازنده این اسکنر قادر خواهد بود اسناد را در وضوح ۳۰۰ dpi تا ۷۰ برگ یکرو یا ۳۵ برگ دورو اسکن کند که برای مقادیر سنگین اسکن بسیار مناسب خواهد بود.

این اسکنر که از درایورهای TWAIN و ISIS پشتیبانی می‌کند به‌راحتی می‌تواند در نرم‌افزارهای متنوع دارای فرمان اسکن مورداستفاده قرار گیرد. سیستم تغذیه‌ی خودکار اسناد این اسکنر که در اصطلاح ADF نامیده می‌شود ظرفیتی برابر با ۵۰ برگ دارد که میزان مناسبی برای آن محسوب می‌شود.

در رابطه با همین موضوع بخوانید: بهترین پرینترهای چاپ فاکتور و لیبل

قابلیت تشخیص متن اتوماتیک این محصول OCR (به زبان انگلیسی) این امکان را برای کاربر فراهم می‌کند تا بتواند اسناد را پس از اسکن شناسایی کرده و آن‌ها را در قالب فایل‌های Word یا اکسل قابل جستجو ذخیره کند.

اسکنر فوجیتسو نوع FI7600 LOW

اسکنر فوجیتسو مدل FI7600 LOW

اسکنر از جمله لوازمی خواهد بود که برای خانه و ادارات از جمله محصولات کارآمد به شمار می‌آید. برای انتخاب اسکنر توجه به شرکت سازنده اهمیت بسیاری دارد. یکی از برندهایی که اقدام به تولید این مدل کالا را داشته فوجیتسو خواهد بود. از کالاهای محبوب در این زمینه می‌توان به اسکنر فوجیتسو نوع FI7600 LOW اشاره داشت.

این نوع در ابعاد ۲۱۴ × ۴۲۳ × ۲۳۶ میلی‌متر و وزن ۱۱ کیلوگرم به بازار ارئه شده خواهد بود. این کالا تکنولوژی Color CCD دارد. رزولوشن اپتیکال این محصول توسط فوجیستو ، ۶۰۰ dpi اعلام شده خواهد بود. ظرفیت سینی این نوع ۳۰۰ تا برگ A4 اعلام شده خواهد بود. فوجیستو تعداد اسکن روزمره پبشنهاد شده برای این نوع را ۴۴۰۰۰ اعلام کرده خواهد بود. این مقدار برای استفاده‌های اداری و خانگی مناسب خواهد بود. برای این نوع ۴ عدد مرجع نوری White LED Array در نظر گرفته شده خواهد بود.

اسکنر ای ویژن نوع FB1000N

اسکنر ای ویژن مدل FB1000N

در زمان قدیم برای نگهداری اسناد آن‌ها را بایگانی کرده که در بسیاری از موارد به علت حجم بالای اسناد فضای زیادی را اشغال می‌کرد. همین مسئله باعث خراب شدن اسناد و یا مفقود شدن آن‌ها می‌شد که با بوجود آمدن اسکنرها این مسئله کاملا حل شد. اسکنرها محصولاتی هستند که به آسانی از اسناد شما فایلی تهیه کرده و آن را در سیستم شما ذخیره می‌کنند. برند‌های بزرگی در این زمینه با یکدیگر در حال رقابت هستند که می‌توان به برند «اویژن» (Avision) اشاره کرد که در بازار دوستداران زیادی را به سمت خود کشیده خواهد بود.

برند Avision محصولی را با نام «FB1000N» به بازار ارئه کرده که از لحاظ امکانات و کارایی جوابگوی بسیاری از کاربران بوده خواهد بود. این محصول از لحاظ ابعاد به اندازه یک سینی بوده که دارای وزن بسیار کم و ضخامت نازکی خواهد بود. یکی از مزیت‌های این محصول ضخامت بسیار پایین آن خواهد بود که جلوه بسیار خاصی در طراحی آن ایجاد کرده خواهد بود.

در رابطه با همین موضوع بخوانید: راهنمای خرید فکس

وزن این کالا به ۱٫۵ کیلوگرم رسیده که بسیار مناسب برای جا به جایی خواهد بود. رزولوشن اسکن این اسکنر برابر ۱۲۰۰dpi بوده که در بهترین کیفیت این کار را برای کاربران انجام می‌دهد. این اسکنر توسط پورت USB به پی سی اتصال پیدا کرده و فایل مورد نظر شما را به فرمت‌های متنوع برای شما ذخیره می‌کند. سرعت، کیفیت و تکنولوژی در این محصول در مدل خودش بسیار عالی بوده برای برای اسکن اسناد و کتاب بسیار توصیه می‌شود.

اسکنر قابل حمل اسکن زی نوع BSQ020

اسکنر قابل حمل اسکن زی مدل BSQ020

اسکنر «BQS020» یکی از نوع‌های پیشگام در عرصه‌ی اسکنرهای قابل حمل با ظاهری کلاسیک خواهد بود. می‌توانید از این اسکنر در هرجایی بدون استفاده از پی سی تا اندازه‌ی «A4» استفاده نمایید. برای این منظور تنها کافی خواهد بود اسکنر را بر روی سطح اسناد، کتاب، عکس و یا هر سطح صاف دیگری بکشید و تصویر اسکن شده را با کیفیتی بالا داشته باشید.

صفحه‌تصویر LCD این اجازه را به شما می‌دهد تا تنظیمات «JPG/PDF» را به همراه تنظیمات وضوح تصویر «۳۰۰/۶۰۰/۹۰۰ dpi» را انجام دهید. بعد از اسکن سند مورد نظر، اطلاعات به صورت اتوماتیک بر روی کارت «Micro SD» ذخیره می‌شوند ویا می‌توانید از طریق USB فایل‌ها را به یارانه خود منتقل کنید. این اسکنر با سیستم‌های عامل ویندوز و مکینتاش سازگار خواهد بود و نیازی به نرم‌افزار خاص دیگری نیست.

اسکنر دستی آی او ان نوع کپی کت

اسکنر دستی آی او ان مدل کپی کت

حتماً تا به حال از دوربین دیجیتال تان برای گرفتن عکس از یک متن یا سند مهم که برایتان گرانقیمت بوده خواهد بود استفاده کرده اید. احتمالا قبلا اقسام اسکنرهای جیبی و خودکاری را هم در برخی فروشگاه ها دیده اید. اما اسکنر درعین کوچک بودن، جزئیات فنی جالبی هم دارد پرتابل بودن این اسکنر باعث می شود که به آسانی بتوانید هر چیزی را که بخواهید اسکن کنید البته تا جایی که قد و قواره این اسکنر ما اجازه بدهد.

در رابطه با همین موضوع بخوانید: خرید قلم سه بعدی

فقط کافی خواهد بود آن را بر روی سطحی که می خواهید از سویی به سوی دیگر به حرکت در آورید. مرجع تغذیه آن نیز دو باطری قلمی خواهد بود و طراحی هوشمندانه آن به صورتی خواهد بود که به آسانی می توانید تا ۲۰۰ صفحه از صفحات کتاب، مجلات، عکس، متن و تقریباً هر سندی را که اراده کنید در چند ثانیه اسکن کنید خریداران این محصول، محصولات زیر را هم خریده‌اند


در این مقاله به بررسی و خرید بهترین اسکنرهای رومیزی و قابل حمل پرداخته و ۱۰ محصول از برندهایی نظیر کانن، اپسون، اچ‌پی، قوجیتسو، زی و… را معرفی کردیم.


ارسال در واتس آپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *