بهترین چرخ خیاطی خوب چیست؟

بهترین چرخ خیاطی خوب چیست؟

امتیاز دهید post

چرخ خیاطی خانگی یکی از لوازمی خواهد بود که در منزل زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر این بسیاری از خانم‌ها جدایی از مصرف شخصی از حرفه خیاطی استفاده کرده و به عنوان یک شغل مناسب در خانه آن را دنبال می‌کنند. برای اینکه بتوانید دوخت مناسب و حرفه‌ای داشته باشید نیاز به خرید بهترین چرخ خیاطی دارید که نیازهای اصلی را برطرف کرده و علاوه بر این امکان چندین مدل دوخت را داشته باشد.

در این مقاله قصد داریم به معرفی برخی از بهترین چرخ خیاطی ژانومه، کاچیران، مارشال و… پرداخته و به شما در خرید این وسیله کاربردی کمک کنیم.

بهترین چرخ خیاطی کاچیران و ژانومه

اگر به دنبال نکات و راهنمای خرید چرخ خیاطی خوب هستید بیشترین مسئله که اهمیت دارد، دارا بودن چندین نوع دوخت خواهد بود. درست خواهد بود که ما بیشتر از دوخت ساده چرخ استفاده می‌کنیم اما سایر دوخت‌ها مانند دوخت زیگزاگی نیز اهمیت داشته و کمک می‌کند که استفاده بهتری از چرخ داشته باشیم.

سایر نکات نیز بیشتر بر اساس وزن و شرکت سازنده چرخ خیاطی خواهد بود. در ایران استفاده از دو شرکت ژانومه و کاچیران بیشترین دوستداران را به خود اختصاص داده خواهد بود. حال در ادامه به معرفی برخی از بهترین چرخ های خیاطی بازار می‌پردازیم.

چرخ خیاطی کاچیران نوع Rose210

چرخ خیاطی کاچیران مدل Rose210

چرخ خیاطی کاچیران نوع Rose210 از تولیدات جدید برند کاچیران خواهد بود و سبک‌ترین چرخ خیاطی این برند تا کنون به شمار می‌رود. این چرخ خیاطی با توجه به وزن سبک و فضای اشغالی کمتر، رنگ سفید و بدنه‌ی مستحکم، و همچنین طراحی زیبای خود از جذابیت قابل توجهی برخوردار خواهد بود. چرخ خیاطی کاچیران نوع Rose210 به گونه‌ای طراحی گردیده که ضمن برخورداری از قابلیت‌های ضروری و مهم یک چرخ خیاطی، کاربر به آسانی و بدون هیچ پیچیدگی می‌توان از چند کلید تنظیم روی دستگاه استفاده نموده و به سادگی دوخت و دوزی با کیفیت را با آن تجربه نماید.

این دستگاه دارای پایه‌‌های دوخت متنوع بوده که به راحتی و سریعاً قابل تعویض هستند. بازوی متحرک و بدنه آلمینیومی و مستحکم این دستگاه از دیگر مشخصه‌های این چرخ خیاطی زیبا و سبک می‌باشند. چرخ خیاطی رز ۲۱۰، از بازوی آزاد نیز برخوردار خواهد بود که کاربر به کمک آن می‌تواند به آسانی به دوخت سرآستین، آستین، جیب شلوار، سجاف و دیگر نقاط یا البسه ظریف از جمله البسه بچگانه بپردازد.

این دستگاه که دارای پدال الکترونیکی خواهد بود، از سرعت و طول و عرض مناسبی برای دوخت اقسام لباس بهره‌مند خواهد بود. به منظور تضمین کیفیت و ایمنی چرخ خیاطی رز ۲۱۰، باید اشاره کرد که این دستگاه همچنین دارای تأییدیه ایمنی سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، و همچنین CE اروپا و CB Scheme بوده و تمامی وسایل الکتریکی در آن ضمن رعایت استاندارد RoHs اتحادیه اروپا تعبیه شده است.

چرخ خیاطی جانتک نوع ۸۸۰۰

چرخ خیاطی جانتک مدل 8800

این چرخ خیاطی برای اولین بار در سال ۹۶ شروع به تولید گردیده که در کوتاه زمانی از شروع تولید به دلیل قابلیت بسیار بالای این چرخ و قیمت خوب آن تبدیل به فروش اول چرخ خیاطی ایران گردیده شده خواهد بود. از ویژگی های اصلی این چرخ قیمت خوب , قابلیت تغییر عرض گلدوزی و طول گلدوزی و سوزن نخ کن اتوماتیک اشاره کرد. در فرآیند ساخت چرخ خیاطی جانتک از توسعه‌یافته ترین تکنولوژی ها استفاده شده که حتی این برند موفق به صادرات تکنولوژی ساخت بدنه چرخ خیاطی به بزرگترین سازندگان چرخ خیاطی جهان گردیده خواهد بود.

چرخ خیاطی مارشال نوع ۸۴۰S

چرخ خیاطی مارشال مدل 840S

یکی از برندهایی که در زمینه تولید چرخ خیاطی فعالیت دارد، شرکت معتبر مارشال خواهد بود. از محصولات این شرکت می‌توان به چرخ خیاطی مارشال نوع ۸۴۰S اشاره کرد. این نوع با بدنه فلزی و رنگ سفید به بازار ارئه شده خواهد بود. این نوع برای آسانی بیشتر قابلیت سوزن نخ کردن هم دارد.

این نوع از طریق آداپتور به برق ۲۲۰-۲۴۰ ولت متصل می‌شود. عرض دوختی که برای این نوع در نظر گرفته شده، ۵ میلی متر و عرض طول دوخت آن ۴ میلی متر خواهد بود. این چرخ خیاطی به شما ۱۹ عدد تنوع دوخت حاشیه می‌دهد. قابلیت‌های دوختی که برای این نوع در نظر گرفته شده شامل ساده , گلدوزی , تیکه دوزی , پارچه های ضخیم , پارچه های باریک , زیپ , دکمه و جا دکمه می‌شود. چرخ خیاطی مارشال نوع ۸۴۰S قابلیت تنظیم درجه بر روی ریز و درشت را دارد. اگر قصد تهیه چرخ خیاطی با کیفیت دارید، این نوع یکی از گزینه‌هایتان خواهد بود.

چرخ خیاطی کاچیران نوع نیولایف ۲۰۰-۹۸۸

چرخ خیاطی کاچیران مدل نیولایف 200-988

چرخ گلدوزی نیولایف نوع ۲۰۰-۹۸۸ دارای ۲۰۰ پروژه دوخت و ۸ پروژه جا دکمه می باشد. این چرخ خیاطی دارای لامپ LED ، سوزن نخ کن ، ماکو تمام دور آسیابی ، جادکمه اتوماتیک ، دوخت بطور دسته بندی ، بازوئی آزاد ، دکمه SLOW می باشد.قابلیت اجرای دوخت پهن و نازک گردونه و قفل اتوماتیک و اجرای دوخت حروف و اعداد و ذخیره سازی ۶۰ پروژه در حافظه‌ی و قرینه سازی از موارد قابل توجهی خواهد بود که این چرخ دارا می باشد.این دستگاه ساخت کشور تایوان خواهد بود.

چرخ خیاطی ژانومه نوع ۸۰۱A

چرخ خیاطی ژانومه مدل 801A

چرخ‌خیاطی نوع ۸۰۱A یکی از تولیدات حرفه‌ای و از چرخ‌خیاطی‌های برند “ژانومه ژاپن”خواهد بود. این چرخ‌خیاطی زیبا با پشتیبانی از پروژه‌های دوخت متنوع، این امکان را برای مصرف‌کننده فراهم می‌سازد تا بتواند دوخت‌های مختلفی را با استفاده از این دستگاه اجرا کند. بدنه دستگاه فلز سبک و محکم خواهد بود. این دستگاه می‌تواند عرض دوخت ۰ تا ۵ میلی‌متر و طول دوخت ۰ تا ۴ میلی‌متر را اجرا کند.

مجموع اقسام دوخت نوع ۸۰۱Aبه‌صورت ترکیبی تا ۱۲ پروژه می‌رسد. پدال این نوع الکترونیکی بوده و به کاربری آسان‌تر از دستگاه کمک می‌کند. این نوع امکان دوخت استرچ را هم دارد که برای پارچه‌های کشی و استرچ کاربرد و قابلیتی مهم خواهد بود.

چرخ‌خیاطی ژانومه نوع ۸۰۱A دسته مخصوص حمل تعبیه‌شده روی بدنه دارد. این چرخ‌خیاطی باکیفیت قابلیت دوخت دو سوزنه هم دارد و سیستم ساده و راحت ماسوره‌پیچ در آن در نظر گرفته‌شده خواهد بود. قابلیت دوخت جادکمه، زیپ، دوخت قیطان و لب تو نیز در این نوع وجود دارد. کف تخت و صفحه افزاینده سطح برای خیاطی راحت‌تر در این نوع در نظر گرفته‌شده خواهد بود. گفتنی خواهد بود این دستگاه دارای گارانتی کامل برند ژانومه را دارا می باشد

چرخ خیاطی کاچیران نوع ۱۱۲۹D

چرخ خیاطی کاچیران مدل 1129D

چرخ‌خیاطی نوع «۱۱۲۹» ارئه شده توسط برند «کاچیران» خواهد بود و در سری چرخ خیاطی های نیولایف قرار دارد. این دستگاه با پشتیبانی از پروژه‌های دوخت متنوع، این امکان را برای مصرف‌کننده فراهم می‌سازد تا بتواند تنوع گسترده ای از دوخت در اختیار داشته باشد. بدنه دستگاه آلومینیومی سبک و محکم خواهد بود. این دستگاه می‌تواند عرض دوخت ۰ تا ۵ میلی‌متر و طول دوخت ۰ تا ۶ میلی‌متر را اجرا کند. مجموع اقسام دوخت نوع ۱۱۲۹ به‌صورت ترکیبی تا ۸۴ پروژه می‌رسد.

پدال این نوع الکترونیکی و دو وضعیته بوده و به کاربری آسان‌تر دستگاه کمک می‌کند. این محصول از سری نیولایف دارای جعبه مخصوص قطعات و وسایل نیز هست. این نوع امکان دوخت استرچ را هم دارد که برای پارچه‌های کشی و استرچ کاربرد و قابلیتی مهم خواهد بود. چرخ‌خیاطی کاچیران نوع ۱۱۲۹ قابلیت دوخت دو سوزنه هم دارد. امکان دوخت حلقوی با کمک بازوی آزاد و قابلیت جیر دوزی و نخ عمامه دوزی و ژور دوزی این دستگاه را نسبت به رقبایش برتری می دهد. گفتنی خواهد بود این دستگاه دارای تأییدیه‌ی ایمنی سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و همچنین CE اروپا و CB Scheme بوده و همه‌ی وسایل الکتریکی در آن تحت استاندارد RoHs تعبیه‌شده خواهد بود.

چرخ خیاطی کاچیران نوع یاسمین ۵۹۲ پلاس

چرخ خیاطی کاچیران مدل یاسمین 592 پلاس

چرخ خیاطی کاچیران نوع «+۵۹۲» یکی از تولیدات حرفه‌ای و از چرخ‌خیاطی‌های خانواده‌ی یاسمین برند «کاچیران» خواهد بود. این چرخ خیاطی زیبا با پشتیبانی از پروژه‌های دوخت متنوع، این امکان را برای مصرف‌کننده فراهم می‌سازد تا بتواند دوخت‌های مختلفی از جمله دوخت زیگزاگ، جادکمه، دوخت دکمه، رفوی پارچه، حاشیه‌دوزی و… را با استفاده از این دستگاه اجرا کند.

برخوداری از ماسوره پیچی، کف تخت و همچنین درب و جعبه از دیگر جزئیات این چرخ خیاطی خواهد بود. سیستم سوزن‌نخ‌کن و نخ‌بر هم از دیگر مشخصه‌های بارز چرخ خیاطی +Jasmine592 به شمار می‌رود. با وجود سیستم نخ‌بر که از مشخصه‌های متمایز و بسیار کاربردی این چرخ خیاطی خواهد بود، کاربر به‌راحتی قادر است نخ اضافی را پس از پایان دوخت‌ودوز از محل مناسب ببرد تا از گره‌خوردن بالا و پایین نخ به همدیگر جلوگیری شود؛ به‌این‌ترتیب چرخ خیاطی سریعاً برای دوخت بعدی آماده می‌شود.

قابلیت ویژه‌ی دوخت استرچ برای پارچه‌های کشباف هم این امکان را فراهم می‌سازد تا با توجه به جنس پارچه‌های کشباف، نسبت به دوخت معمولی دوختی به‌مراتب‌ منظم‌تر و مرتب‌تر انجام شود. دوخت جادکمه‌ای هم به‌سرعت و طی چند مرحله‌ی ساده با این چرخ خیاطی امکان‌پذیر خواهد بود. از مشخصه‌های طراحی این دستگاه که به جذابیت آن می‌افزاید، بدنه‌ی سبک و مستحکم آلومینیومی و صفحه‌ی دوخت یکپارچه فلزی هستند. امکان دوخت حلقوی با کمک بازوی آزاد، این دستگاه را نسبت به رقبایش برتری می دهد.


ارسال در واتس آپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *