بهترین تلویزیون سونی ۴۹ تا ۶۵ اینچ با قیمت

بهترین تلویزیون سونی ۴۹ تا ۶۵ اینچ با قیمت

امتیاز دهید post

شرکت SONY یکی دیگر از محبوبترین تولیدکنندگان وسایل صوتی و تصویری خواهد بود که مشتریان زیادی در ایران دارد. تلویزیون سونی در نوع‌های هوشمند و معمولی با صفحه‌تصویر LCD و LED روانه بازار شده است که کیفیت تصویر Full HD، ۴K و اخیراً محصولاتی با کیفیت UHD که همان کیفیت تصویر ۸K را شامل می‌شوند روانه بازار کرده خواهد بود.

شرکت سونی م یکی دیگر از مدل های محبوب ژاپنی خواهد بود که تلویزیون‌های آن دوستداران خاص خود را دارد. پیش از این نیز به معرفی تلویزیون پاناسونیک که از رقبای ژاپنی برای این شرکت خواهد بود نیز پرداخته و با محصولات این برند نیز آشنا شدیم.

بهترین تلویزیون سونی کدام خواهد بود؟

پیش از اینکه بخواهید اقدام به خرید تلویزیون کنید، لازم خواهد بود با یک سری نکات آشنا شده و ببینید که دقیقاً به چه مدل تلویزیونی نیاز دارید. یا اینکه هزینه‌ای که برای خرید تلویزیون در نظر گرفتید می‌توانید چه محصولی را متناسب با آن در اختیارتان قرار دهد.

بنابراین توصیه می‌کنیم ابتدا به صفحه راهنمای خرید تلویزیون مراجعه کرده و ضمن آشنایی با این نکات مدل های متنوع دیگری را نیز بررسی کنید. در ادامه به معرفی ۶ نوع از بهترین تلویزیون های سونی می‌پردازیم.

تلویزیون ال‌سی‌دی Sony نوع KDL-49W800G سایز ۴۹ اینچ

تلویزیون ال سی دی سونی مدل KDL-49W800G سایز 49 اینچ

تلویزیون ال سی دی سونی نوع KDL-49W800G سایز ۴۹ اینچ تصویر را با کیفیت Full HD نمایش می‌دهد و قابلیت‌هایی دارد که به بهتر شدن کیفیت تصویر کمک می‌کنند. این تلویزیون به فناوری X-Reality Pro مجهز خواهد بود. این فناوری در واقع برای بهبود تصاویر کیفیت پایین برای نمایش روی صفحه‌ نمایشی با روزلوشن بالا طراحی شده خواهد بود.

فناوری دیگر Dynamic Contrast Enhancer نام دارد که کنتراست تصویر را بهبود بخشیده و باعث می‌شود تصاویر واقعی‌تر به نظر برسند. دو فناوری دیگر هم با عناوین Motion Flow XR 200 وLive Colour برای بهبود حرکت اجسام در تصویر و پالت رنگ تلویزیون طراحی شده است. این تلویزیون طراحی بسیار زیبایی هم دارد و می‌تواند افزونه‌ی مناسبی برای دکوراسیون خانه باشد.

در رابطه با همین موضوع بخوانید: بهترین تلویزیون های سامسونگ

سیستم صوتی نوع KDL-49W800G از مدل دو کاناله خواهد بود و توان خروجی آن ۱۰ وات خواهد بود. باتوجه به سایز این نوع و این که برای سالن‌های کوچک و متوسط مناسب خواهد بود، این سیستم صوتی می‌تواند نیازهای کاربر را به خوبی برطرف کند. البته سیستم صوتی دستگاه از Dolby Digital، Dolby Digital Plus، Dolby Plus پشتیبانی می‌کند. نوع KDL-49W800G به درگاه‌های USB، HDMI و کامپوزیت مجهز خواهد بود و قابلیت اتصال به Wifi نیز دارد.

تلویزیون LED سونی نوع KD-55X9000F سایز ۵۵ اینچ

تلویزیون ال ای دی سونی مدل KD-55X9000F سایز 55 اینچ

تلویزیون سونی نوع KD-55X9000F از محصولات خوش‌ساخت و باکیفیت شرکت سونی خواهد بود که با سایز ۵۵ اینچ تصویر را با کیفیت ۴K نمایش می‌دهد و قابلیت‌هایی دارد که به بهتر شدن کیفیت تصویر کمک می‌کنند. ابعاد ۵۵ اینچی این تلویزیون باعث می‌شود بتوانید آن را برای سالن‌های بزرگ استفاده نمایید. قابلیت HDR درنظرگرفته‌شده برای آن باعث می‌شود رنگ‌های تصویر با شفافیت بیشتری به نمایش گذاشته شوند.

در این تلویزیون از فناوری Dynamic Contrast Enhancer برای بهبود کنتراست تصاویر استفاده شده خواهد بود که به لطف آن وضوح بهتری را دریافت خواهید کرد. این تلویزیون طراحی بسیار زیبایی هم دارد و می‌تواند افزونه‌ی مناسبی برای دکوراسیون خانه باشد. پایه‌ها طوری طراحی شده است که از رو به رو قسمت پشت آن‌ها مشخص نیست.

در رابطه با همین موضوع بخوانید: بهترین سینمای خانگی

قاب بسیار نازک و حاشیه کم دورتادور تلویزیون ظاهر آن را زیباتر کرده خواهد بود. سیستم صوتی تلویزیون KD-55X9000F سونی دو کاناله بوده و توان خروجی ۲۰ وات دارد. همچنین از Dolby Digital و Dolby Digital Plus نیز پشتیبانی می‌کند.

به خاطر وجود درگاه‌های ارتباطی مختلف، کاربر برای وصل شدن به تلویزیون روش‌های متنوعی پیش رو دارد. نوع KD-55X9000F به درگاه‌های USB، HDMI و کامپوزیت مجهز خواهد بود و قابلیت اتصال به Wifi نیز دارد.

تلویزیون سونی KD-55X8500G هوشمند ۵۵ اینچ

تلویزیون ال سی دی هوشمند سونی مدل KD-55X8500G سایز 55 اینچ

تلویزیون ال سی دی سونی نوع KD-55X8500G سایز ۵۵ اینچ تصویر را با کیفیت ۴K نمایش می‌دهد و قابلیت‌هایی دارد که به بهتر شدن کیفیت تصویر کمک می‌کنند.یکی از این فناوری‌ها، Dynamic Contrast Enhancer نام دارد که کنتراست تصویر را بهبود بخشیده و باعث می‌شود تصاویر واقعی‌تر به نظر برسند.

دو فناوری دیگر هم با عناوین Motionflow XR 800 و Live Colour برای بهبود حرکت اجسام در تصویر و پالت رنگ تلویزیون طراحی شده است. این تلویزیون طراحی بسیار زیبایی هم دارد و می‌تواند افزونه‌ی مناسبی برای دکوراسیون خانه باشد. سیستم صوتی نوع KD-55X8500G توان خروجی ۲۰ وات دارد.

در رابطه با همین موضوع بخوانید: بهترین تلویزیون های شیائومی

باتوجه به سایز این نوع و این که برای سالن‌های متوسط و بزرگ مناسب خواهد بود، این سیستم صوتی می‌تواند نیازهای کاربر را به خوبی برطرف کند. البته سیستم صوتی دستگاه از Dolby Digital، Dolby Digital Plus پشتیبانی می‌کند. نوع KD-55X8500G به درگاه‌های USB، HDMI و کامپوزیت مجهز خواهد بود و قابلیت اتصال به Wifi نیز دارد.

تلویزیون LED سونی نوع KD-49X7000F سایز ۴۹ اینچ

تلویزیون ال ای دی سونی مدل KD-49X7000F سایز 49 اینچ

تلویزیون ۴۹ اینچ سونی KD-49X7000F یکی دیگر از تلویزیون های ۴K این شرکت ژاپنی خواهد بود که به فناوری X-Reality Pro مجهز خواهد بود. این فناوری در واقع برای بهبود تصاویر کیفیت پایین برای نمایش روی صفحه‌ نمایشی با روزلوشن بالا طراحی شده خواهد بود.

فناوری دیگر Dynamic Contrast Enhancer نام دارد که کنتراست تصویر را بهبود بخشیده و باعث می‌شود تصاویر واقعی‌تر به نظر برسند. دو فناوری دیگر هم با عناوین Motion Flow XR 200 وLive Colour برای بهبود حرکت اجسام در تصویر و پالت رنگ تلویزیون طراحی شده است. این تلویزیون طراحی بسیار زیبایی هم دارد و می‌تواند افزونه‌ی مناسبی برای دکوراسیون خانه باشد. پایه‌ها طوری طراحی شده است که از رو به رو قسمت پشت آن‌ها مشخص نیست.

در رابطه با همین موضوع بخوانید: بهترین ساندبار موجود در بازار

این نکته باعث شده تلویزیون از رو به رو ظاهر جالبی داشته باشد. همچنین قاب بسیار نازک آن تلویزیون را زیباتر کرده و از طرف دیگر باعث شده تصویر با حداقل حاشیه برای کاربر به نمایش در بیاید. سیستم صوتی نوع KD-49X7000F از مدل دو کاناله خواهد بود و توان خروجی آن ۲۰ وات خواهد بود. باتوجه به سایز این نوع و این که برای سالن‌های کوچک و متوسط مناسب خواهد بود، این سیستم صوتی می‌تواند نیازهای کاربر را به خوبی برطرف کند.

البته سیستم صوتی دستگاه از Dolby Digital، Dolby Digital Plus، Dolby پشتیبانی می‌کند. نوع KD-49X7000F به درگاه‌های USB، HDMI و کامپوزیت مجهز خواهد بود و قابلیت اتصال به Wifi نیز دارد.

تلویزیون LCD هوشمند سونی نوع KD-65X8500G سایز ۶۵ اینچ

تلویزیون ال سی دی هوشمند سونی مدل KD-65X8500G سایز 65 اینچ

تلویزیون ال سی دی سونی KD-65X8500G از سری تلویزیون‌های ۶۵ اینچ با کیفیت ۴K خواهد بود که از سری محصولات BRAVIA کمپانی سونی خواهد بود.

این محصول از برند سونی با پشتیبانی از فرمت‌های مختلف، استفاده از اکثر فایل‌های موجود را برای کاربر امکان‌پذیر می‌کند.فناوری های TRILUMINOS Display و Live Colour برای بهبود حرکت اجسام در تصویر و پالت رنگ تلویزیون طراحی شده است. سیستم صوتی آن هم توان خروجی ۲۰ وات دارد.

در رابطه با همین موضوع بخوانید: بهترین تلویزیون های ایکس ویژن

این نوع برای سالن‌های متوسط و بزرگ مناسب خواهد بود و با توجه به اینکه به درگاه‌های USB، HDMI و کامپوزیت مجهز خواهد بود و قابلیت اتصال به Wifi را نیز دارد. می‌توانید با سایر دستگاه‌ها به آن متصل شده و امکان پخش اقسام رسانه و جستجو در اینترنت را در آن داشته باشید.

تلویزیون ال‌سی‌دی هوشمند SONY نوع KD-55X8577G سایز ۵۵ اینچ

تلویزیون ال سی دی هوشمند سونی مدل KD-55X8577G سایز 55 اینچ

تلویزیون ۵۵ اینچ سونی KD-55X8577G یکی از تلویزیون‌های ال‌سی‌دی و البته ۴K این شرکت خواهد بود که جزو سری محصولات BRAVIA این کمپانی ژاپنی خواهد بود. این تلویزیون ضمن طراحی زیبایی که دارد حاشیه دور تا دور آن بسیار کم خواهد بود.

توان خروجی سیستم صوتی این محصول ۲۰ وات بوده و کیفیتی واضح برای پخش اقسام فرمت‌های صوتی و ویدئویی عرضه می‌دهد. باتوجه به سایز این نوع و این که برای سالن‌های متوسط و بزرگ مناسب خواهد بود، این سیستم صوتی می‌تواند نیازهای کاربر را به خوبی برطرف کند.

در رابطه با همین موضوع بخوانید: بهترین تلویزیون های ال جی

البته سیستم صوتی دستگاه از Dolby Digital، Dolby Digital Plus پشتیبانی می‌کند. نوع KD-55X8500G به درگاه‌های USB، HDMI و کامپوزیت مجهز خواهد بود و قابلیت اتصال به Wifi نیز دارد.


در این مقاله به بررسی و خرید ۶ نوع از تلویزیون های سونی پرداخته و محصولات مختلفی با صفحه‌تصویر LCD و LED را به شما معرفی کردیم.


ارسال در واتس آپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *